27 Eylül 2013 Cuma

Yeni Başlayanlar İçin Diyet

Diyete başlayanlar için çeşitli yöntemlerle diyet daha etkili bir hale getirilebilir. Çeşitli egzersizler ve ek takviyelerle diyete uyarsak verimli sonuçlar elde ederiz. Orada her şey için süreçlerdir ve bir kez onlar hakkında bilmek, daha fazla anlamak ve hazırlamak mümkün olacaktır. Herhangi bir diyet geçiyor zaman hazırlanması çok önemlidir. Bu diyet sunduğu tüm avantajları tam olarak gerçekleştirmek için edebilmek için gereklidir. 
Paleo Diyet 3 aşamadan oluşur: 


1) Yeni Başlayanlar Aşama 
Bu aşamada, beslenme alışkanlıkları ani değişim için gerek yoktur.Vücut normal ve kademeli geçiş olması gerekir. Sıkı bir diyet olacak bu önemli bir faktördür. Bu Paleo Diyet yemek listesi için rahat ayarlama olmak gerekir. 
Her hafta, bir kişinin 20 yemek bir ortalama yiyor. Paleo diyet başlatırken, 20 haftada 3 öğün istenen ne olursa olsun yemek özgürlüğüne sahipsiniz. Bunu yaparak, değişiklikler istenen hızına göre yapılacaktır. Rahat bir hızda ardından bu diyet dışı bırakılacaktır gıdalar kaldırmak daha kolaydır. Hazır olduğunda, bir sonraki sahne alacak. 
2) Bakım Sahne 
Bu aşamada, özgürlük yemek azaltmak için hazır olun. 2 yemek haftada 3 öğün azaltarak zaman bakım aşamasıdır. Bu 2 yemek, istek karşılayan herhangi bir yiyecek seçin. Bir başka ipucu veya hile hafta sonu bu iki yemek sahip gereğidir. Bu rahat bir hafta sonu sunan ve genellikle bir diyet engelleyen basınç ya da stres ortadan kaldırır. 
3) Kilo kaybı Aşama 
haftada 1 içine bu 2 yemek sınırlayıcı olan en yüksek aşamasıdır.Bu değişiklik, vücudun vücudun artık bu aslında yağ eklediği maddeleri tüketir miktarı ile sağlıksız gıda reddetme ve azaltmak için izin verir. 
Paleo Diyet çoğu takipçileri kurallarına uyarak ve kurallar başarısını sağlayacak kılavuzları vardır diyet. : Burada Paleo diyetin kuralları 
Kural # 1: Tüm yağsız et, balık ve deniz ürünleri yiyin 
hayvanlardan et büyüdü İnsanın Evrimi. Onlar yiyecek için hayvanları yakalamak avcılar vardı. Diyet olmalıdır etler sığır eti ve yapay veya insan yapımı yemlerle beslenen çiftlik balıkları denizden olan yerine balıklar için çim gibi doğal beslemeleri yeme büyüdü hayvanlardır. 
Kural # 2: tüm meyve yiyin ve non- nişastalı sebzeler 
bunu önlemek için en iyisi bu yüzden Paleo Diyet nişasta içermez. Taş Devri sırasında, avcılar nişasta açısından zengin tahıl bitkileri büyümeye vermedi. 
Kural # 3: Süt Ürünleri yok 
Süt ürünleri Paleo Diyet dahil değildir. Kendi döneminde de hayvanlar evcilleştirerek başlamamıştır. Kalsiyum sebze ve balık elde edilebilir. 
Kuralları # 4: Hayır İşlenmiş Gıdalar 

0 yorum:

Yorum Gönder

 
biber hapı new fx15 rx1 chrome indir cilt ve güzellik sağlık